Nottingham Yılın En Enternasyonel ve Sporla İlgili Üniversitesi Seçildi

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Nottingham Yılın En Enternasyonel ve Sporla İlgili Üniversitesi Seçildi

23 October 2018

University of Nottingham, Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2019 tarafından Enternasyonellik ve Spor dallarında Yılın Üniversitesi seçildi.

Nottingham İngiltere, Çin ve Malezya’da kampüslere sahiptir ve öğrencileri eğitim ve araştırma alanlarında bu enternasyonel işbirliklerden oldukça faydalanırlar. Spor alanında ise üniversite kısa bir süre önce yeni bir Spor ve Egzersiz Bilimleri programı açarak İngiltere’nin önde gelen Spor Eczası ve Fizyoterapi bölümlerine de destekte bulunmuştur. Nottingham ayrıca her hafta 3500 öğrencinin birbiriyle yarıştığı dünyadaki en büyük okul içi spor ligine sahiptir.Ek olarak Nottingham Times 2019 lig tablosunda 16. Sıraya yükselmiştir.

Başkan ve Yardımcı Rektör Profesör Shearer West “ Yüksek eğitimde benzeri görülmemiş değişimlere gidilirken, University of Nottingham öne çıkan bir öğrencilik deneyimi, dünyayı değiştiren araştırma programları ve uzmanlık konusunda dünya çapında bir saygınlık sunmaktadır.” dedi.

İngiltere’nin en öğrenci sever şehirlerinden biri olan Nottingham’da eğitim almak isterseniz, SI-UK ile ücretsiz danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi