Times Higher Education ‘Yılın Üniversitesi’ Adayları Açıklandı

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Times Higher Education ‘Yılın Üniversitesi’ Adayları Açıklandı

1 November 2018

Times Higher Education (THE) have announced their nominations for the 2018 ‘University of the Year’.

Widely regarded as the ‘Oscars’ of UK higher education, THE's gala event will take place in London November 29th with a select panel taking into account research, teaching and access, as well as evidence of imaginative and innovative initiatives.

The universities nominated for the award include the University of West London, the only post-1992 and London-based University to be shortlisted, as well as the University of EssexKeele UniversityNewcastle UniversitySwansea University and University of York.

If you want to learn more about the above universities, or studying in the UK at undergraduate or postgraduate level, arrange a free consultation in London or Manchester today.

Times Higher Education(THE), 2018 yılının ‘Yılın Üniversitesi’ adaylarını açıkladı.

İngiliz yüksek öğretiminin ‘Oscarı’ olarak da bilinen THE’nın gala etkinliği 29 Kasımda Londra’da yapılacak ve kazananın belirlenmesinde araştırma, eğitim ve erişebilirlik, yaratıcılık kanıtı ve yenilikçi girişimler etkili olacak.

Ödüle aday olarak gösterilen üniversiteler arasında University of EssexKeele UniversityNewcastle UniversitySwansea University, University of York ve adaylar arasında 1992’den sonra kurulmuş olan tek üniversite olan University of West London bulunmakta.

Yukardaki bahsi geçen üniversiteler veya İngiltere’de lisans ya da lisans üstü programlarda eğitim almak hakkında daha fazla bilgi almak için bugün Ankara veya İstanbul ofislerimizden ücretsiz danışmanlık randevusu alın.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi